Tanáraink

Tanáraink a 2021/2022. tanévben:



Iskolavezetés:

  • Laczkovich Krisztina - igazgató
  • Bárdfalviné Juhász Tünde - alsós igazgatóhelyettes
  • Jónyer Angéla - felsős igazgatóhelyettes

Nevelőtestület:

  • Ádám Balázs - történelem, 8.a oszt.f.
  • Almási Melitta - könyvtáros tanár, DÖK segítő
  • Asztalosné Gáborik Gabriella - angol
  • Bajzák Csilla - tanító, 1.b oszt.f.
  • Balogné Tolnai Kinga - testnevelés, 6.c oszt.f.
  • Bánfai Zoltán - tanító, 1.b
  • Bánfai-Németh Judit - magyar, 8.b oszt.f.
  • Bánné Csák Júlia - magyar, 5.a oszt.f.
  • Barta Mária - tanító, 4.d oszt.f.
  • Bartalné Nagy Szilvia - tanító, 4.a oszt.f.
  • Bartus Kinga - angol
  • Bátoriné Murányi Mónika - testnevelés, 6.d oszt.f.
  • Benkő Marianna - angol, történelem
  • Bernáth Réka - fejlesztő pedagógus
  • Bodnárné Mócsán Éva - német
  • Borsosné Kun Mária - tanító, 4.d
  • Botosné Varga Sára - tanító, 2.d oszt.f.
  • Dávid Katalin - tanító, 3.b
  • Dobóczki-Szóda Réka - angol
  • Duszáné Majtényi Alice - rajz, természetismeret
  • Eper András - földrajz, matematika, 6.a oszt.f.
  • Farkas Szilvia - tanító, 2.d
  • Feketéné Cziczás Erzsébet - tanító, 1.c
  • Flaskayné Neufeld Edit - tanító, 2.b oszt.f.
  • Fullajtár Istvánné - tanító, 1.c oszt.f.
  • Gajdos Gáborné - tanító, 4.c oszt.f.
  • Gara Eszter - tanító, 2.a oszt.f., német
  • Gera Ágnes - testnevelés, 5.c oszt.f.
  • Gergely Edina - tanító, 4.b
  • Gulyás Ildikó - tanító, 1.a
  • Hevesi Adrienn - tanító, 3.a oszt.f.
  • Kárpule Zsolt - fizika, matematika
  • Kasza Veronika - tanító, 4.c
  • Kobold Tímea - tanító, 3.c
  • Kovácsné Farkas Judit - kémia, biológia, természetismeret, 7.b oszt.f.
  • Majtényi Erzsébet - matematika
  • Mák István - ének, 8.c oszt.f.
  • Makula-Végh Judit - történelem, magyar
  • Oláh Zsuzsanna Dorka - tanító, 1.a oszt.f.
  • Palkóné Pekár Erika - tanító, 1.d oszt.f.
  • Pataki Anikó - matematika
  • Pataki Katalin - angol
  • Péczné Veresegyházy Éva - tanító, 4.b oszt.f.
  • Pleskó Andrea - matematika, 6.b oszt.f.
  • Rétváriné Mészáros Mária - tanító, 3.b oszt.f.
  • Simon-Kocsis Nóra - tanító, 3.c oszt.f.
  • Simonné Leé Katalin - tanító, 2.c
  • Szabóné Buday Rita - matematika, 5.d oszt.f.
  • Szántó-Horváth Marianna - tanító, 2.c oszt.f.
  • Szeghalminé Ferencz Zsuzsa - angol
  • Szemán Erika - tanító, 4.a
  • Szimonné Terczán Erika - tanító, 1.d
  • Szücs Gyöngyi - tanító, 2.b
  • Tánczos Kinga - magyar, 7.d oszt.f.
  • Telekné Nász Eszter - természetismeret, biológia, 5.b oszt.f.
  • Tóth Éva - tanító, 2.a
  • Tóth Rita - technika, rajz, 7.a oszt.f.
  • Tressel Katalin - tanító, 3.a
  • Turi Péter - informatika, honlap
  • Urbancsek Katalin - technika, felsős napközi
  • Vígh-Németh Nóra - angol, testnevelés, ének, 7.c oszt.f.

Nevelő-oktató munkát segítők:

  • Galbácsné Domokos Ágnes - pedagógiai asszisztens
  • Gerlóci Edina - iskolatitkár
  • Hornyák Gábor - üzemeltetési vezető
  • Lányi Judit - iskolapszichológus
  • Magyarovits Marianna - pedagógiai asszisztens
  • Nagy Hedvig - iskolatitkár
  • Patakiné Füredi Szilvia - pedagógiai asszisztens