2021/2022. TANÉV

"Kozma László Országos Informatika verseny"

Országos 6. helyezett: Kisbenedek Hanna 5.c
Felkészítő tanár: Turi Péter


"53. évi Fóti Ősz vers-és prózamondó verseny eredménye"

III.hely – Vilics Gréta 4.b
(felkészítő: Péczné Veresegyházy Éva)

III.hely – Algács Erik Adrián 7.a
(felkészítő: Tánczos Kinga)


"Curie Matematika Emlékverseny területi döntő"

III.helyezett: Gábor Dorottya  4.b ( országos döntőbe jutott)
IV.helyezett: Marx Tamás  4.b ( országos döntőbe jutott)
(felkészítő: Péczné Veresegyházy Éva)


2020/2021. TANÉV

"52. évi Fóti Ősz vers-és prózamondó verseny"

3-4. évfolyam vers:
II. helyezett – Bódis Bence 3.b
III. helyezett – Vilics Gréta 3.b
VI. helyezett – Gábor Dorottya  3.b
(felkészítő : Péczné Veresegyházy . Éva)


"Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny"

4.osztály megyei forduló
VI. hely – Breglovics Boglárka, Sántha Nóra, Simon Flóra
(felkészítő : Feketéné Cziczás Erzsébet)


"Bolyai Matematika Csapatverseny"

4.osztály megyei forduló
X. hely – Balogh Luca Dorka, Breglovics Boglárka, Sallai Nóra, Sántha Nóra
(felkészítő: Fullajtár Istvánné)


"Bolyai Természettudományi Csapatverseny"

4.osztály  megyei forduló
III. hely: Rádai Róza, Sántha Nóra, Simon Flóra,Takács Orsolya
IV. hely: Balogh Luca Dorka, Breglovics Boglárka, Darvasi Barbara, Sallai Nóra
(felkészítő: Fullajtár Istvánné)


"Bendegúz Anyanyelvi  Tanulmányi Verseny"

3. évfolyam megyei forduló
VIII. hely – Gábor Dorottya 3.b
(felkészítő : Péczné Veresegyházy. Éva)

4. évfolyam megyei forduló
I. hely – Breglovics Boglárka
(felkészítő: Feketéné Cziczás Erzsébet)


"Zrínyi Matematikaverseny"

3. évfolyam megyei forduló
egyéni: II.hely – Gábor Dorottya 3.b
csapat: II. hely
Jurtin Zorka 3.b, Szakszon Zalán 3.b, Gábor Dorottya 3.b
(felkészítő: Péczné Veresegyházy Éva)


"Kenguru Matematikaverseny"

3. évfolyam  megyei :
IV.hely Jurtin Zorka 3.b
(felkészítő: Péczné Veresegyházy Éva)


2019/2020. TANÉV

"Szép magyar beszéd" verseny - megyei 1. hely

Gombkötő Anna 8.b
Felkészítő tanár: Tánczos Kinga


Bolyai Természettudományi Csapatverseny - megyei 5., 6. hely

6.a osztály csapata: Jenei Zita, Fekete Hanna, Lepis Bruno, Szőnyi Ede
Felkészítő tanár: Telekné Nász Eszter
4.a osztály csapata: Szondi Luca, Friebert Bernadett, Boda Márton, Héhn zsófia
Felkészítő tanár: Flaskayné Neufeld Edit


"Mindent az erdőről" országos irodalmi és természetismereti levelezős csapatverseny

2. hely: Balogh Luca Dorka, Darvasi Barbara, Fehér Zsófia, Sallai Nóra 3.b
4. hely: Ádám Szonja, Horváth Alexandra, Rádai Róza, Varga Bodza 3.b
Felkészítő tanár: Feketéné Cziczás Erzsébet


Kiselőadók Fóruma - területi verseny

1. hely: Borsodi Anna 6.a
2. hely: Kószó Kata 6.b
2. hely: Kolossváry Blanka 7.a
3. hely: Pataki Vera 6.b
3. hely: Bogácsi Eszter 7.d
Felkészítő tanár: Duszáné Majtényi Alice, Telekné Nász Eszter


Gérecz Attila vers- és prózamondó verseny

1. hely: Kaszás Nimród 5.a
2. hely: Gombkötő Anna 8.b
Különdíj: Kószó Kata 6.b
Felkészítő tanárok: Bánfai-Németh Judit, Tánczos Kinga


2018/2019. TANÉV

Magyarország jó tanulója-jó sportolója 2018 díj

Takács Marcell 8.b


"Szép magyar beszéd" verseny országos forduló - bronz minősítés

Jakab Ádám 8.a
Felkészítő tanár: Tánczos Kinga


Böngész levelezős környezetismereti verseny

5. hely: Dallos Félix 2.d
6. hely: Czupi Zsombor 2.d
Felkészítő tanár: Gulyás Ildikó
Mezei futóverseny - körzeti 4. hely
4. hely: Nagy-Rasztotzky Vince 4.a
Felkészítő tanár: Rétváriné Mészáros Mária


Kölcsey Ferenc Városi Könyvtár rajzpályázata

Fődíj: Simon Flóra 2.b, Koncz Nóra 1.b
Különdíj: Breglovics Boglárka, Sabján Szonja 2.b, Bedőcs Liza, Marosi Milán, Marosi Zolna, Wlasics Dóra 1.b
Felkészítő tanár: Fullajtár Istvánné, Péczné Veresegyházy Éva


Világtájoló levelezős matematika verseny

3. hely: Honfi Dorottya 2.c
Felkészítő tanár: Palkóné Pekár Erika


Böngész levelezős olvasási verseny

4. hely: Czéh Szofi 2.c
6. hely: Megyes Borbála 2.c
Felkészítő tanár: Palkóné Pekár Erika


Kvalitás Extra országos tanulmányi verseny 

2. hely: Horváth Nóra 4.c
Felkészítő tanár: Vígh-Németh Nóra

2. hely: Gábor Dorottya Erzsébet 1.b
3. hely: Jurtin Zorka 1.b
4. hely: Bódis Bence 1.b
Felkészítő tanár: Péczné Veresegyházy Éva


HEBE "madarak és fák" levelezős csapatverseny

2. helyezett csapat: Cserhalmi Hanna, Darvasi Barbara, Horváth Alexandra, Sallai Nóra
3. helyezett csapat: Ádám Szonja, Fehér Zsófia, Sántha Nóra, Varga Bodza
Felkészítő tanár: Feketéné Cziczás Erzsébet, Fullajtár Istvánné


Böngész "Keltegető" levelezős csapatverseny

2.c csapata: Megyes Borbála, Turcsányi Lili, Végh Lívia
2.c csapata: Ádám Levente, Molnár Szilárd
2.c csapata: Szűcs Levente, Vas Gergely, Lángi Alajos
Felkészítő tanár: Palkóné Pekár Erika


Böngész "Mi fán terem?" levelezős verseny

2.c csapata: Megyes Borbála, Turcsányi Lili, Pulai Lili, Honfi Dorottya
Felkészítő tanár: Palkóné Pekár Erika Angol versmondó verseny - megyei

1. hely: Lévai Áron 4.c
2. hely: Panák Nóra 5.a
4. hely: Tóth Laura 6.c
Felkészítő tanár: Pataki Katalin


Klapka Német Verseny - megyei

5. hely: Győrfy Amália 8.a
6. hely: Beke Péter 8.a
Felkészítő tanár: Bodnárné Mócsán Éva


Angol szépkiejtési verseny - városi

6. hely: Lévai Áron 4.c
Felkészítő tanár: Pataki Katalin


"Szép magyar beszéd" verseny - megyei 1. hely

Jakab Ádám 8.a
Felkészítő tanár: Tánczos Kinga


Röplabda Diákolimpia IV. korcsoport fiú - körzeti 1. és megyei 2. hely

A csapat tagjai: Ludvig-Maurer Zsolt, Takács Marcell, Beke Péter, Varga Gergő, Szántai Attila, Csikós Erik, Szalai Olivér, Balog Bence, Harmati Ambrus, Lendvai András, Mohácsi Marcell Samu
Felkészítő tanár: Jónyer Angéla


Angol vers- és prózamondó verseny - körzeti

1. hely: Morvay Alfréd 2.b
Felkészítő tanár: Vígh-Németh Nóra
6. hely: Lévai Áron 4.c
Felkészítő tanár: Pataki Katalin


Angol Országismereti Verseny - körzeti 2. hely

A csapat tagjai: Jakab Ádám, Borsodi Eszter 8.a, Tóth Diána, Jakab Ágnes 8.b
Felkészítő tanár: Asztalosné Gáborik Gabriella


Német Országismereti Verseny - körzeti

1. helyezett csapat: Beke Péter, Fekete Dorka, Győrfi Amália, Halla Eszter 8.a
3. helyezett csapat: Bakos Olivér, Höflinger Gergely, Munkácsi Levente, Baros Bence 6.b
Felkészítő tanár: Bodnárné Mócsán Éva


Kenguru Matematika Verseny - megyei

2. hely: Jenei Zita 5.a
7. hely: Vígh Dániel 5.a
Felkészítő tanár: Pataki Anikó

10. hely: Pjadik Marcell 7.b
Felkészítő tanár: Pleskó Andrea


Röplabda Diákolimpia IV. korcsoport lány - megyei 3. hely

A csapat tagjai: Bányász Mira, Csuhai Cintia, Polgár Lilla, Fekete Dorka, Győrfi Amália, Halla Eszter, Havas Dóra, Hegedűs Leila, Kosik zsófia, Langer Lolita, Salamon Anna
Felkészítő tanár: Jónyer Angéla


Röplabda Diákolimpia - III. korcsoport megyei 4. hely

A csapat tagjai: Katona Olivér, Csizmazia Márk, Vadász Roland, Fekete Balázs Bendegúz, Konyicska Tamás, Pintér Richárd, Pintér Róbert, Telegdi Bence, Vida andrás, Mohácsi Marcell Samu, Tóth Tamás
Felkészítő tanár: Jónyer Angéla


Bolyai Természettudományi Csapatverseny - országos 12. hely

6.a osztály csapata: Brenzovics Anna, Cefola Sofia, El Tanbouli Jasmine, Kolossváry Blanka
Felkészítő tanár: Duszáné Majtényi Alice, Telekné Nász Eszter


Röplabda Diákolimpia - III. korcsoport fiú körzeti 3. hely, III. korcsoport lány körzeti 3. hely

Lány csapat: Bánlaki Nina, Bányász Mira, Berki Dóra, Boda Anna, Csuhai Cintia, El Tanbouli Jasmine, Erdész Anna, Gombos Laura, Hegedűs Leila

Fiú csapat: Cannizzo Carmelo, Katona Olivér, Csizmazia Márk, Vadász Roland, Fekete Balázs Bendegúz, Konyicska Tamás, Telegdi Bence, Vida andrás, Mohácsi Marcell Samu, Tóth Tamás
Felkészítő tanár: Jónyer Angéla


Röplabda Diákolimpia - körzeti 3. hely

A csapat tagjai: Bánlaki Nina, Bányász Mira, Berki Dóra, Boda Anna, Csuhai Cintia, El Tanbouli Jasmine, Erdész Anna, Gombos Laura, Hegedűs Leila
Felkészítő tanár: Jónyer Angéla


Bolyai Természettudományi Csapatverseny - megyei

1. hely 6.a osztály csapata: Brenzovics Anna, Cefola Sofia, El Tanbouli Jasmine, Kolossváry Blanka
2. hely 6.b osztály csapata: Bakos Olivér, Baros Bence, Höflinger Gergő, Munkácsi Levente
3. hely 6.a osztály csapata: Bakos Dávid, Koreny Dániel, Láposi Réka, Vígh Lili Nóra
6. hely 6.c osztály csapata: Besztei Mór, Povázson András, Szeleczki Áron, zsombor Dénes
Felkészítő tanár: Duszáné Majtényi Alice, Telekné Nász Eszter

2. hely 8.a osztály csapata: Badruddin Márk, Borsodi Eszter, Egri Márk, Gőrfy Amália
6. hely 7.a osztály csapata: Fikár Ágnes, Soltész Bianka, Soltész Gréta, Varga Mia
Felkészítő tanár: Pleskó Andrea, Rádainé Németh Hedvig, Kovácsné Farkas Judit


Sakk Diákolimpia - megyei

4. hely: Virág Levente 2.d


HEBE Őszi Olvasóverseny (levelezős)

4. hely: Rádai Róza 2.b
Felkészítő tanár: Feketéné Cziczás Erzsébet


HEBE "Mindent a kutyákról" levelezős verseny - 4. hely

2.b osztály csapata: Fehér Zsófia, Sallai Nóra, Simon Flóra
Felkészítő tanár: Feketéné Cziczás Erzsébet, Fullajtár Istvánné


Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny - megyei 7. hely

4.c osztály csapata: Arnold Adél Lídia, Acsai Anna, Horváth Nóra, Budai Réka
Felkészítő tanár: Vígh-Németh Nóra


Gérecz Attila vers- és prózamondó verseny rajzpályázata - különdíj

Marosi Zolna és Marx Tamás 1.b
Felkészítő tanár: Péczné Veresegyházy Éva


Gérecz Attila vers- és prózamondó verseny - városi

1. hely: Varga Virág 8.b
1. hely: Tolmácsi Gergely 8.a
2. hely: Bogácsi Eszter 6.d
3. hely: Szeleczki Áron 6.c
Felkészítő tanár: Bánné Csák Júlia, Tánczos Kinga

3. hely: Arnold Adél Lídia
Felkészítő tanár: Vígh-Németh Nóra


Kötélhúzó Bajnokság - városi 3. hely

A csapat tagjai: 5.b: Pataki Vera, 6.a: Soós Boglárka, Hargitai Bence, Vígh Lili, 6.b: Sáska Dániel, 6.c: Sziráki Míra, Tóth Tamás, Vida András, 6.d: Erdész Anna, Czeglédi-Irimiás Marcell, Nagy Jázmin
Felkészítő tanár: Bátoriné Murányi Mónika


Szent Mihály Kupa (labdarúgás) - városi 1. hely

A csapat tagjai: 7.a: Bartal Gergő, 7.b: Gémesi Gergő, Kovács Benedek, 8.a: Orosz Barnabás, 8.b: Csikós Erik, Hudra András, Takács Marcell, Ludvig-Maurer zsolt, Szaniszló Norbert, Kökény Szabolcs
Felkészítő tanár: Balogné Tolnai Kinga


Bolyai Matematika Csapatverseny - megyei 3. és 4. hely

3. hely 4.c osztály csapata: Arnold Adél Lídia, Benedek Blanka, Horváth Nóra, Sántha Botond
Felkészítő tanár: Vígh-Németh Nóra

4. hely 8.a osztály csapata: Ludvig-Maurer Zsolt, Salamon Anna, Takács Marcell, Turtegin Áron
Felkészítő tanár: Majtényi Erzsébet